Home O nas

Szukaj

Poleć nas

O nas
Kim jesteśmy? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Waldemar Piasecki   
Wtorek, 20 Grudzień 2011 03:33
Osoby reprezentujące Fundację Porozumienie bez przemocy:

Ania Mills

Od 3 lat uczy się Porozumienia Bez Przemocy, współorganizuje i tłumaczy warsztaty odbywające się w Polsce. Brała udział w dwóch dziewięciodniowych  intensywnych szkoleniach Porozumienia Bez Przemocy.  Prowadziła grupę osób uczących się Porozumienia bez Przemocy w Warszawie. Ostatnio przetłumaczyła książkę "Edukacja wspierająca życie" Marshalla Rosenberga. Certyfikowany trener.

Ewa Orłowska

Wierzę w to, że człowiek całe życie może się uczyć i rozwijać. Jestem nauczycielem i moje zainteresowania koncentrują się wokół zagadnień nauki pokojowego życia z innymi. W szkole nie nauczono mnie sztuki komunikacji i brak tej umiejętności pozbawił mnie wielu radości, jakie płyną z życia we wspólnocie. Porozumienie Bez Przemocy pomaga mi odkrywać urok i radość życia z innymi. Te proste zasady dadzą zastosować się w każdej sytuacji. Myślę, że warto.     
Od 3 lat uczę PBP, prowadzę warsztaty i grupę praktyki Porozumienia Bez Przemocy. Brałam udział w wielu treningach PBP, w tym w wielu dotyczących pracy w szkole. Certyfikowany trener.  

Ian Peatey

Trener, coach, konsultant rozwoju osobistego i pisarz, propagujący Porozumienie Bez Przemocy w świecie biznesu. Posiada wiele lat doświadczenia w pracy dla różnych organizacji zarówno jako pracownik, jak też niezależny konsultant. Oferuje wiele szkoleń na temat Porozumienia Bez Przemocy i innych form rozwoju dla praktyków Porozumienia Bez Przemocy, a także indywidualny coaching i szkolenia dla coachów. Certyfikowany trener.

Jego refleksje z przygody z biznesem były publikowane w Warsaw Business Journal w formie serii artykułów. Jest założycielem i dyrektorem firmy Quantum Learning oraz centrum szkoleniowego Creative Edge. Jest też członkiem CNVC, SEAL oraz Fundacji Findhorn. Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Obecnie mieszka w Rumunii.

Waldemar Piasecki

z wykształcenia religioznawca B.A. School of Oriental and African Studies w Londynie. Z zawodu tłumacz, trener. Założyciel i menedżer w organizacjach pozarządowych: Fundacji "Pożywienie - Darem Serca", Fundacja "Allternet", Fundacja "Porozumienie bez przemocy", Fundacja "Eko Pilica" i Przedszkole "Przyjaciele Żyrafy".
Zajmuje się Porozumieniem bez przemocy od 2003 roku. Ukończył warsztat dla trenerów wprowadzających metodę Porozumienie bez przemocy do polskich szkół prowadzony przez CMPPP w 2004-2005 roku, oraz wiele innych warsztatów. Obecnie kończy proces certyfikacji na trenera. Prowadzi szkolenia Porozumienie bez przemocy od 2005 roku. Zajmuje się coachingiem. Prowadzi szkolenie dla nauczycieli przedszkolnych i inne szkolenia dotyczące Porozumienia bez Przemocy.
 
Zmieniony: Wtorek, 20 Grudzień 2011 03:35
 
Centrum "Porozumienie bez przemocy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009 00:00

Centrum "Porozumienie bez przemocy" jest stroną internetową reprezentującą organizacje i osoby zajmujące się tą metodą w Polsce, m.in. Fundację "Porozumienie bez przemocy". 

 

Zmieniony: Wtorek, 20 Grudzień 2011 03:20
 


Polish (Poland)English (United Kingdom)
Centrum Porozumienie bez przemocy, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting